• فدک ملک
  • /
  • ۱۰۰۰ متر باغ ویلا در کردزار شهریار
1000 متر باغ ویلا در کردزار شهریار
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 4463 تاریخ آگهی: آذر 13, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

نمای ویلا در کردزار شهریار با تیپ سنگی کار شده است و ورودی بنا مشرف به حوض زیبایی می­باشد که لذت استفاده از این مکان را در این فضای سرسبز دوچندان می­نماید.

۱۰۰۰ متر باغ ویلا در کردزار که منطقه بسیار خوش آب و هوا و سرسبز از توابع مرکزی شهرستان شهریار استان تهران می باشد.این منطقه از سرسبزترین و قدیمی­ترین باغات استان تهران بوده و در سال ۱۳۷۲ به عنوان روستای نمونه منطقه انتخاب شده است.

این باغ ویلایی ۱۰۰۰ متر مربعی دارای ۲۰۰ متر مربع ویلا و مجهز به سه اتاق خواب مستقل و به­صورت مبله به همراه کلیه امکانات شامل می باشد که امکان اقامت دائم در این مکان را برای مالک فراهم می­آورد.

نمای ویلا در کردزار شهریار با تیپ سنگی کار شده است و ورودی بنا مشرف به حوض زیبایی می­باشد که لذت استفاده از این مکان را در این فضای سرسبز دوچندان می­نماید.

از جمله ویژگی­های منحصربه­فرد این مکان می­توان به وجود استخر سرپوشیده در داخل بنا، محوطه­سازی و نورپردازی اشاره کرد که بر زیبایی این مکان افزوده است .از مهم­ترین مشخصه­های این مجموعه وجود نگهبان ۲۴ ساعته که امنیت محل را تضمین می­نماید.

محوطه بیرونی باغ ویلایی ۱۰۰۰ متری کردزار با یک باغچه ی گلکاری شده زیبا آراسته شده است.. از امکانات جانبی این باغ ویلا می توان به داشتن استخر چهارفصل سرپوشیده و مجهز به جکوزی و محوطه­سازی زیبا و آلاچیق دنج اشاره کرد.

محوطه سازی باغ و مشخص کردن قسمت های گذر در باغ نیز با نظم و ترتیب خاصی انجام شده است.

این ویلا  به همراه انشعابات کامل آب و برق و گاز و قرار گیری در یک منطقه خوب ویلایی و سرسبز  با امنیت بالا مکانی مناسب برای روزهای تفریح یا حتی زندگی به صورت دائم می باشد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.