• فدک ملک
  • /
  • ۳۵۰۰ متر باغ ویلا در ابراهیم آباد شهریار
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 5823 تاریخ آگهی: شهریور 30, 1398 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

3500 متر باغ ویلا در شهریار به همراه 300 متر بنای دوبلکس، 3 خواب بزرگ و مستر، دارای کنتور برق، گاز و آب، سهمیه آب کشاورزی، محوطه سازی و نورپردازی شده

ویلا در شهریار تخصص ماست.

یک نمونه از ویلاهای بزرگ و لوکس موجود در ابراهیم آباد شهریار، باغ ویلای ۳۵۰۰ متری است که در یکی از بهترین کوچه های ابراهیم آباد است، قرار گرفته و ۳۰۰ متر بنای لوکس و خوش نقشه نیز در آن ساخته شده است.

سه دانگ از این باغ ویلا در ابراهیم آباد شهریار دارای سند عرصه و اعیان است و دارای دو کنتور برق و گاز بوده و آب به صورت انشعاب، وصل می باشد.

محوطه این باغ ویلا در شهریار به صورت شیک و کاملا اصولی محوطه سازی و نورپردازی شده و ترکیب این دو در شب، مناظر و تصاویری چشم نواز و خاطره انگیز را ایجاد می کند.

باغ ویلا متراژ بالا در شهریار

استخر بزرگ با تاسیسات کامل در قسمتی از حیاط واقع شده و در کنار آن یک آلاچیق زیبا ساخته شده است.

در بخشی دیگر نیز آب نمایی، طراحی و ساخته شده که زیبایی محوطه این باغ ویلا در شهریار را دوچندان ساخته است.

ساختمان ویلا به صورت دوبلکس است.

در طبقه اول سالنی بزرگ به همراه آشپزخانه مجهز و تمام کابینت و سرویس های بهداشتی قرار گرفته و در طبقه دوم یک سالن بزرگ به همراه سه اتاق خواب بزرگ و مستر مجهز به حمام و تراس مشرف به محوطه وجود دارد.

لازم به ذکر است در بخشی از محوطه این باغ ویلا، یک بنای ۷۰ متری برای سرایداری ساخته شده و این امکان به وجود خواهد آمد که یک نگهبان به صورت ۲۴ ساعته در آن حضور داشته باشد.

قیمت فروش این باغ ویلا، ۶ میلیارد تومان تعیین شده است.

از دیگر مناطق ویلایی و سرسبز اطراف تهران می توان، ابراهیم‌ آباد شهریار را نام برد. این شهر دارای قدمتی طولانی است و اکنون به عنوان یک شهرک ویلایی شناخته می شود که زیباترین و لوکس ترین ویلاها را در خود جای داده است. از ویژگی های منحصر به فرد این منطقه، می توان به آرامش و بکر بودن آن اشاره کرد که به ارزش ویلاهای موجود و رونق خرید ویلا در شهریار افزوده است.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.