• فدک ملک
  • /
  • ۵۰۰ متر باغ ویلا نقلی در کردزار شهریار
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 5855 تاریخ آگهی: شهریور 30, 1398 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

فروش باغ ویلا نقلی در شهریار به متراژ 500 متر، بنای 90 متری یک خوابه، درختان مثمر میوه، دارای کلیه انشعابات، کابینت MDF، استخر روباز

باغ ویلای کوچک و نقلی در شهریار به متراژ ۵۰۰ متر که دارای ۹۰ متر بنای نوساز و تکمیل می باشد. بهترین باغ ویلا در کردزار شهریار را از ما بخواهید.

کلیه امکانات مورد نیاز برای اسکان در این باغ ویلای زیبا و در عین حال کوچک، وجود دارد.

یک سالن نشیمن بزرگ و خوش نقشه که نورگیر زیاد و مناسبی دارد به همراه یک اتاق خواب بزرگ و یک آشپزخانه که تمامأ پوشیده از کابینت های ام دی اف بوده و حمام و سرویس بهداشتی مرتب که وجود این امکانات و تجهیزات اولیه زندگی برای اقامت در این باغ ویلا کاملا مناسب و ایده آل خواهد بود.

در محوطه این باغ ویلای نقلی در شهریار، انواع درختان میوه مثمر به چشم می خورد و در بخشی از آن نیز یک استخر زیبا با امکانات مورد نیاز واقع شده است که می تواند لحظات مفرح و لذت بخشی را برای رهایی از گرمای فصل تابستان به وجود آورد.

باغ ویلا نقلی در کردزار شهریار

لازم به ذکر می باشد که انشعابات آب و برق دارای کنتور مجزا بوده اما گاز این باغ ویلای نقلی به صورت مشاع است.

همچنین سند به صورت وکالتی از سند مادر است و قیمتی که کارشناسان برای فروش این ملک در نظر گرفته شده، یک میلیارد و دویست میلیون تومان می باشد.

ساکنین تهران و برخی شهرهای اطراف در تعطیلات و در مواقعی که قصد دارند استراحت و دور شدن از آلودگی تهران را دارند، سعی می کنند از مناطق خوش آب و هوا در اطراف تهران استفاده کنند.

یکی از این مناطق پر طرفدار و سرسبز، منطقه ویلایی کردزار در نزدیکی شهریار می باشد.

معمولا این منطقه از شهریار مقصد افراد زیادی برای خرید و ساخت ویلا اطراف تهران و باغ ویلا بوده و افراد فراوانی به جهت بهره مندی از امکانات و شرایط آب و هوایی کردزار به ساخت ویلا در این منطقه روی می آورند.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.