• فدک ملک
  • /
  • ۵۷۰ متر ویلای لوکس در کردان
ویلا در کردان کرج
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 5909 تاریخ آگهی: آبان 5, 1398 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

ویلای لوکس در کردان کرج به متراژ 570 متر، 120 متر بنا، محوطه سازی شده، استخر مجهز، منبع آب، داخل شهرک به همراه نگهبانی 24 ساعته

زیربنای ویلای کردان ۱۲۰متر میباشد

طراحی نمای ویلای کردان به سبک رومی میباشد که در طراحی ورودی ویلا از ستون های عظیم و پر ابهت رومی استفاده شده که ورودی ویلا را  بسیار چشمگیر کرده است.

همچنین در قسمت ورودی ویلا از سرایی هایی زیبا همرنگ سنگهای نمای ویلا استفاده شده که در جدا کردن و متمایز کردن ورودی نقش عمده ایی داشته.

نور پردازی نما به رنگ عنبه ایی میباشد که در شب شکوه ویلای کردان را در کنار نمای زیبای رومی دوچندان میکند.

در طراحی محوطه ویلای کردان از باغچه کاری بسیار شیک و حساب شده ایی استفاده شده و کف محوطه ویلا کاملاسنگ فرش شده و مسیر محوطه منتهی به ویلا با سنگفرش و نورپردازی ویژه ای از سایرقسمت های ویلا متمایز شده است.

این ویلا دو خوابه لوکس طراحی شد.

در حیاط این ویلا استخری تمام کاشی تعبیه شده که این استخر در محوطه بسیار دلنشینی در حیاط ویلای کردان قرار گرفته  و در طراحی آن از طرح با لبه های منحنی استفاده شده که این طرح منحنی در ایجاد آرامش در افراد بسیار موثر واقع میشود.

همچنین در محوطه ویلای کردان یک آلاچیق رومی بسیار زیبا به رنگ سفید با طرحی لوکس طراحی شده  که فضایی بسیار دنجی را برای گذران اوقات فراغت در محوطه ویلا فراهم مینماید.

ویلای کردان مجهز به تصفیه خانه آب میباشد.

این ویلا مجهز به منبع ذخیره آب میباشد که این منبع آب قابلیت ذخیره دوهزار تایی آب را دارد و همچنین مجهز به پمپ آب نیز میباشد و با این تفاسیر این ویلا به جهت تامین آب مورد نیاز برای پر کردن استخر و آبیاری درختان و گل ها و به طور کل آب مصرفی کاملا مجهز میباشد.

آب و برق به صورت مشاع شهرکی میباشد.

ویلای کردان واقع در شهرک ۱۰ قطعه یی با نگهبانی ۲۴ ساعته میباشد و با نظر به این قضیه امنیت ویلا در شرایط عالیی قرار میگیرد.

از نظر لوکیشن مسیر این ویلا در جای بسیار خوبی قرار گرفته و مشکلی در دسترسی در این ویلا وجود ندارد.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.