• فدک ملک
  • /
  • باغ ویلا نقلی در کردزار شهریار به متراژ ۵۰۰ متر
باغ ویلا نقلی در شهریار
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 5677 تاریخ آگهی: مرداد 31, 1398 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

باغ ویلا نقلی در کردزار شهریار به متراژ 500 متر به همراه بنای 60 متری خوش ساخت 1 خوابه، دارای پایان کار شهرداری، محوطه سازی و کلیه انشعابات

باغ ویلا نقلی در کردزار به متراژ ۵۰۰ متر در یکی از بهترین خیابان ها واقع شده است.

این باغ ویلا زیبا و نقلی، دارای یک بنا به متراژ ۶۰ متر است که بسیار خوش ساخت بوده و نقشه زیبایی دارد.

این بنا دارای یک اتاق خواب و یک سالن بزرگ و دلباز می باشد که از ویژگی های منحصر به فرد آن می توان به دیوارهای پوشیده شده از پی وی سی اشاره کرد که نمای بسیار شیک و زیبایی به ساختمان بخشیده است.

باغ ویلا نقلی در کردزار شهریار

یک آشپزخانه کوچک در انتهای سالن دیده می شود که علی رغم متراژ کم آن، کاملا تکمیل و کابینت شده از بهترین متریال موجود در بازار می باشد.

کف حیاط این باغ ویلا در کردزار شهریار پوشیده شده از سنگ فرش های زیبا بوده و محوطه سازی انجام شده است.

درختان میوه و گیاهان زینتی در این ویلا به صورت منظم در تمام محوطه قرار گرفته اند. همچنین کلیه انشعابات به صورت قانونی وصل می باشند.

لازم به ذکر است که این باغ ویلا ۵۰۰ متری در کردزار دارای پایان کار شهرداری بوده و به صورت قولنامه ای از سند مادر به فروش می رسد.

این ملک زیبای ویلایی یکی از بهترین گزینه ها برای خانواده های کم جمعیت به شمار می رود که به اتفاق خانواده بتوانند آخر هفته خوبی را در این ملک زیبا در کردزار بگذرانند.

از دیگر مزایای این باغ ویلا در کردزار، قیمت مناسبی است که برای فروش آن تعیین شده است. قیمت مد نظر فروشنده برای این باغ ویلای نقلی، ۸۵۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

منطقه کردزار یک منطقه ویلایی و بسیار سرسبز است که دارای امنیت زیادی بوده و نیز دسترسی آن به تمام امکانات مورد نیاز بسیار عالی می باشد.

این منطقه از این جهت که دارای آب فراوانی است، مناسب افرادی است که به دنبال خرید باغ و باغ ویلا و ساخت ویلا لوکس می باشند.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.