• فدک ملک
  • /
  • باغ ویلا نوساز در شهریار – علی آباد
باغ ویلا نوساز در علی آباد شهریار
وضعیت فایل: فروش
کد ملک: 5099 تاریخ آگهی: بهمن 16, 1397 لوکیشین: توجه ! جهت دریافت قیمت روز و درخواست بازدید این ملک، فرم زیر را تکمیل کنید.
درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت

پس از تکمیل فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان با شما تماس می گیرند.
گالری تصاویر:

باغ ویلا نوساز 800 متری در شهریار دارای 120 متر بنای 2 خواب، استخر با تمام امکانات لازم، محوطه سازی شده و نورکاری بسیار عالی، بنای دیزاین شده مهندسی

مساحت این باغ ویلا نوساز در شهریار، ۸۰۰ متر است و فضای بیرونی آن با انواع درختان و گل ها تزئین شده که چشم انداز زیبایی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

از سوی دیگر، تمامی امکانات امنیتی در این باغ فراهم گردیده است؛ به طوری که شما می توانید این باغ ویلا را برای سکونت دائمی نیز، استفاده نمایید.

دیگر امکانات باغ ویلا نوساز در شهریار :

نورپردازی باغ ویلا نوساز در شهریار که قبلا نیز به آن اشاره شد، مزیت دیگر آن است که فضای دلنشینی را ایجاد نموده و به ساختمان، زیبایی خاصی را بخشیده است.

با وجود این نورپردازی ها و لامپ های توکاری که با هوشمندی تمام بر پیکره ساختمان و اطراف محوطه باغ ویلا نوساز در شهریار،  تعبیه شده اند، شما در هر ساعتی از شبانه روز می توانید به هر نقطه از باغ ویلا رفته و از تمامی فضای آن و امکانات موجود در آن استفاده نمایید.

از طرفی نمای ساختمان با ظرافت خاصی طراحی شده و به جرئت می توان گفت که معماری ساختمان، شما را مجذوب خود خواهد نمود.

بی شک خرید یک باغ ویلا در علی آباد شهریار در مکانی مناسب، با آب و هوای مطبوع، خواسته قلبی همه خریداران است.

ما نیز به این خواسته احترام گذاشته و به همین منظور قصد داریم تا شما را با یک باغ ویلای شیک و مدرن آشنا نماییم.

این باغ ویلای نوساز سند دار، امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد.

به عنوان مثال برخورداری از تمامی انشعابات قانونی اعم از آب، برق، گاز و تلفن و همچنین داشتن نماکاری زیبا با نورپردازی جذاب و مدرن که زیبایی خاصی را به محوطه باغ ویلای نوساز در شهریار مذکور بخشیده است.

علاوه بر این، یک استخر بزرگ و حیرت انگیز در محوطه باغ ویلا نوساز در نظر گرفته شده است که آب تنی در آن را برای شما به لذتی غیرقابل وصف تبدیل خواهد نمود.

این استخر با کاشی کاری ظریف و بی نقص خود، به عنوان یک مزیت بزرگ از این باغ ویلا، شناخته خواهد شد.

در حال حاضر این باغ ویلا با قیمت یک میلیارد تومان به فروش می رسد. توصیه ما به مشتریانی که قصد خرید باغ ویلا دارند، این است که این مورد را به عنوان گزینه ای مناسب در نظر داشته باشند.

درخواست مشاوره رایگان و قیمت روز

درخواست بازدید و قیمت 2

با تکمیل این فرم، کارشناسان فدک ملک در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.