فروش باغ ویلا ۱۰۰۰ متری

این باغ ویلا ۱۰۰۰ متر مربعی دارای ۸۵ متر مربع ویلا و مجهز به دو اتاق خواب مستقل و به ­صورت مبله به همراه کلیه امکانات شامل می باشد.

کردزار شهریار
ویلا
2 خواب
1 حمام
1000 متر مربع زمین
85 متر مربع بنا
تاریخ ثبت : ۱۳ آذر ۱۳۹۷ کد ملک : 4482

فروش باغ ویلا ۱۰۰۰ متری واقع در منطقه بسیار خوش آب و هوا و سرسبز کردزار از توابع مرکزی شهرستان شهریار استان تهران می باشد.این منطقه از سرسبزترین و قدیمی­ترین باغات استان تهران بوده و در سال ۱۳۷۲ به عنوان روستای نمونه منطقه انتخاب شده است.

این باغ ویلا ۱۰۰۰ متر مربعی دارای ۸۵ متر مربع ویلا و مجهز به دو اتاق خواب مستقل و به ­صورت مبله به همراه کلیه امکانات شامل می باشد که امکان اقامت دائم در این مکان را برای مالک فراهم می­آورد.

نمای ویلا با تیپ سنگی کار شده است و ورودی بنا مشرف به استخر زیبایی می­باشد که لذت استفاده از این مکان را در این فضای سرسبز دوچندان می­نماید. از جمله ویژگی­های منحصربه­ فرد این مکان می­توان به وجود تاب تفریحی، محوطه­سازی و نورپردازی اشاره کرد که بر زیبایی این مکان افزوده است .

محوطه بیرونی باغ ویلایی ۱۰۰۰ متری کردزار با یک باغچه ی گلکاری شده زیبا آراسته شده است.. از امکانات جانبی این باغ ویلا می توان به داشتن استخر ،محوطه­سازی زیبا و آلاچیق دنج اشاره کرد.

محوطه سازی باغ و مشخص کردن قسمت های گذر در باغ نیز با نظم و ترتیب خاصی انجام شده است.

این با سند مادر  به همراه انشعابات کامل آب و برق و قرار گیری در یک منطقه خوب ویلایی و سرسبز  با امنیت بالا و کوچه اختصاصی مکانی مناسب برای روزهای تفریح یا حتی زندگی به صورت دائم می باشد.


جهت دریافت قیمت روز و مشاوره با ما تماس بگیرید :

جزئیات ملک:
تاریخ ثبت: ۱۳ آذر ۱۳۹۷
کدملک: 4482
نوع ملک: ویلا
وضعیت ملک: برای فروش
اتاق خواب: 2
حمام: 1
متراژ: 85 متر مربع
اندازه زمین: 1000 متر مربع