۵۰۰ متر باغ ویلا نقلی در کردزار شهریار

فروش باغ ویلا نقلی در شهریار به متراژ 500 متر، بنای 90 متری یک خوابه، درختان مثمر میوه، دارای کلیه انشعابات، کابینت MDF، استخر روباز

کردزار شهریار
ویلا
2 خواب
1 حمام
500 متر مربع زمین
90 متر مربع بنا
تاریخ ثبت : ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ کد ملک : 5855

باغ ویلای کوچک و نقلی در شهریار به متراژ ۵۰۰ متر که دارای ۹۰ متر بنای نوساز و تکمیل می باشد. بهترین باغ ویلا در کردزار شهریار را از ما بخواهید.

کلیه امکانات مورد نیاز برای اسکان در این باغ ویلای زیبا و در عین حال کوچک، وجود دارد.

یک سالن نشیمن بزرگ و خوش نقشه که نورگیر زیاد و مناسبی دارد به همراه یک اتاق خواب بزرگ و یک آشپزخانه که تمامأ پوشیده از کابینت های ام دی اف بوده و حمام و سرویس بهداشتی مرتب که وجود این امکانات و تجهیزات اولیه زندگی برای اقامت در این باغ ویلا کاملا مناسب و ایده آل خواهد بود.

در محوطه این باغ ویلای نقلی در شهریار، انواع درختان میوه مثمر به چشم می خورد و در بخشی از آن نیز یک استخر زیبا با امکانات مورد نیاز واقع شده است که می تواند لحظات مفرح و لذت بخشی را برای رهایی از گرمای فصل تابستان به وجود آورد.

باغ ویلا نقلی در کردزار شهریار

لازم به ذکر می باشد که انشعابات آب و برق دارای کنتور مجزا بوده اما گاز این باغ ویلای نقلی به صورت مشاع است.

همچنین سند به صورت وکالتی از سند مادر است و قیمتی که کارشناسان برای فروش این ملک در نظر گرفته شده، یک میلیارد و دویست میلیون تومان می باشد.

ساکنین تهران و برخی شهرهای اطراف در تعطیلات و در مواقعی که قصد دارند استراحت و دور شدن از آلودگی تهران را دارند، سعی می کنند از مناطق خوش آب و هوا در اطراف تهران استفاده کنند.

یکی از این مناطق پر طرفدار و سرسبز، منطقه ویلایی کردزار در نزدیکی شهریار می باشد.

معمولا این منطقه از شهریار مقصد افراد زیادی برای خرید و ساخت ویلا اطراف تهران و باغ ویلا بوده و افراد فراوانی به جهت بهره مندی از امکانات و شرایط آب و هوایی کردزار به ساخت ویلا در این منطقه روی می آورند.


جهت دریافت قیمت روز و مشاوره با ما تماس بگیرید :

جزئیات ملک:
تاریخ ثبت: ۳۰ شهریور ۱۳۹۸
کدملک: 5855
نوع ملک: ویلا
وضعیت ملک: برای فروش
اتاق خواب: 2
حمام: 1
متراژ: 90 متر مربع
اندازه زمین: 500 متر مربع
امکانات:
  • استخر
  • انباری
  • انشعابات
  • حق آب
  • دیوارکشی
  • سرویس بهداشتی ایرانی
  • محوطه سازی